WECK 1,575 ml WECK valcová nádoba, hrdlo: okrúhly okraj

Okamžite k dispozícii. Pripravené na odoslanie za: 1-2 dni
| Krajina výroby | Nemecko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Číre sklo |
| Objem - odporúčaný | 1575 ml |
| Objem - plný až po okraj | 1575 ml |
| Priemer - vonkajší | 108,6 mm |
| Tlač | Áno |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 640 g |
| výška | 205,5 mm |
| Farba | Číra |
| Výrobca | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Prihlásiť sa
| Krajina výroby | Nemecko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Číre sklo |
| Objem - odporúčaný | 1575 ml |
| Objem - plný až po okraj | 1575 ml |
| Priemer - vonkajší | 108,6 mm |
| Tlač | Áno |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 640 g |
| výška | 205,5 mm |
| Farba | Číra |
| Výrobca | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Prihlásiť sa

WECK – Tradícia a kvalita pre zaváracie poháre
Značka WECK už viac ako 120 rokov predstavuje kvalitu, inováciu a tradíciu v oblasti zaváracích pohárov. Ako priekopník moderného spôsobu zavárania WECK zdokonalil klasický zavárací pohár s gumovým tesnením a skleneným viečkom. Charakteristické poháre s reliéfnou jahodou symbolizujú udržateľný, opakovane použiteľný a štýlový spôsob uchovávania potravín. Poháre WECK sú obľúbené nielen medzi domácimi kuchármi, ale oceňujú ich aj v gastronómii, delikatesných obchodoch a pri kreatívnych riešeniach balenia.
Okrúhle okraje ústia pohárov WECK sú základným znakom tradičných zaváracích pohárov. Umožňujú jednoduché a spoľahlivé uzavretie pomocou skleneného viečka, gumového tesnenia a charakteristických zaváracích sponiek. Rovnomerný, zaoblený tvar ústia zabezpečuje optimálne tesnenie pri zaváraní a jednoduché čistenie. V našom sortimente nájdete vhodné viečka a gumové tesnenia WECK pre rôzne poháre a použitia.
*Zľava znamená úsporu v porovnaní s jednotkovou cenou.
Dôležité: Viečka musia byť objednané samostatne. Uistite sa, že boli pridané do vášho košíka.














