
Okamžite k dispozícii. Pripravené na odoslanie za: 1-2 dni
| Krajina výroby | Nemecko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Číre sklo |
| Objem - odporúčaný | 290 ml |
| Objem - plný až po okraj | 290 ml |
| Priemer - vonkajší | 80,5 mm |
| Tlač | Nie |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 160 g |
| výška | 87,5 mm |
| Farba | Číra |
| Výrobca | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Prihlásiť sa
2 recenzie
3. marca 2026 14:26
Nice pots
They are so cute and lovely for Desserts.
4. februára 2025 12:11
Vielseitig und schön!
Die Weck Sturzgläser sind perfekt für Desserts oder zum Einkochen kleiner Mengen. Sie sind sehr stabil und sehen zudem schön aus. Die Lieferung erfolgte schnell und die Gläser waren sicher verpackt. Ich bin sehr zufrieden!
| Krajina výroby | Nemecko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Číre sklo |
| Objem - odporúčaný | 290 ml |
| Objem - plný až po okraj | 290 ml |
| Priemer - vonkajší | 80,5 mm |
| Tlač | Nie |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 160 g |
| výška | 87,5 mm |
| Farba | Číra |
| Výrobca | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Prihlásiť sa
2 recenzie
3. marca 2026 14:26
Nice pots
They are so cute and lovely for Desserts.
4. februára 2025 12:11
Vielseitig und schön!
Die Weck Sturzgläser sind perfekt für Desserts oder zum Einkochen kleiner Mengen. Sie sind sehr stabil und sehen zudem schön aus. Die Lieferung erfolgte schnell und die Gläser waren sicher verpackt. Ich bin sehr zufrieden!

WECK – Tradícia a kvalita pre zaváracie poháre
Značka WECK už viac ako 120 rokov predstavuje kvalitu, inováciu a tradíciu v oblasti zaváracích pohárov. Ako priekopník moderného spôsobu zavárania WECK zdokonalil klasický zavárací pohár s gumovým tesnením a skleneným viečkom. Charakteristické poháre s reliéfnou jahodou symbolizujú udržateľný, opakovane použiteľný a štýlový spôsob uchovávania potravín. Poháre WECK sú obľúbené nielen medzi domácimi kuchármi, ale oceňujú ich aj v gastronómii, delikatesných obchodoch a pri kreatívnych riešeniach balenia.
Okrúhle okraje ústia pohárov WECK sú základným znakom tradičných zaváracích pohárov. Umožňujú jednoduché a spoľahlivé uzavretie pomocou skleneného viečka, gumového tesnenia a charakteristických zaváracích sponiek. Rovnomerný, zaoblený tvar ústia zabezpečuje optimálne tesnenie pri zaváraní a jednoduché čistenie. V našom sortimente nájdete vhodné viečka a gumové tesnenia WECK pre rôzne poháre a použitia.
*Zľava znamená úsporu v porovnaní s jednotkovou cenou.
Dôležité: Viečka musia byť objednané samostatne. Uistite sa, že boli pridané do vášho košíka.
















