Pohare a fľaše Zmršťovacia kapsula 32x41, PVC-plast, tmavozelená
Číslo položky : 100028840
Zmršťovacia kapsula 32x41, PVC-plast, tmavozelená
Úspešne pridané do zoznamu sledovaných
Vaša konfigurácia

Množstvo Cena za kus Úspora*
1
0,32 €
20
0,31 €
3%
100
0,30 €
6%
200
0,29 €
9%
500
0,25 €
21%
1.000
0,24 €
25%
2.000
0,21 €
34%
5.000
0,19 €
40%
Nič nie je vybrané
Tmavozelená zmršťovacia kapsula typu M vyrobená z termoplastickej fólie sa pri zahriatí zmršťuje okolo hrdla fľaše. Pre dokonalosť vašich fliaš. Dostupné v iných veľkostiach/variáciách.
| Krajina výroby | Nemecko |
|---|---|
| Materiál - kategória | PVC |
| Priemer - vonkajší | 31,3 mm |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 1 g |
| výška | 40 mm |
| Farba | Zelená farba |
| Výrobca | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prihlásiť sa
Neboli nájdené žiadne recenzie. Podeľte sa o svoje postrehy s ostatnými.
Tmavozelená zmršťovacia kapsula typu M vyrobená z termoplastickej fólie sa pri zahriatí zmršťuje okolo hrdla fľaše. Pre dokonalosť vašich fliaš. Dostupné v iných veľkostiach/variáciách.
| Krajina výroby | Nemecko |
|---|---|
| Materiál - kategória | PVC |
| Priemer - vonkajší | 31,3 mm |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 1 g |
| výška | 40 mm |
| Farba | Zelená farba |
| Výrobca | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prihlásiť sa
Neboli nájdené žiadne recenzie. Podeľte sa o svoje postrehy s ostatnými.
*Zľava znamená úsporu v porovnaní s jednotkovou cenou.
Dôležité: Ak sú viečka konfigurovateľné, je potrebné ich vybrať samostatne. Uistite sa, prosím, že ste ich pridali do košíka.






















