Westmark Nálevka Inox s vzduchovou trubičkou, nerezová oceľ, strieborno-čierna

Okamžite k dispozícii. Pripravené na odoslanie za: 1-2 dni
Gastro vylievač z nehrdzavejúcej ocele a čierneho poly korku, ako aj s kovovou vzduchovou trubicou. Najlepšie sa hodí pre nápoje, ktoré musia 'dýchať'!
Vhodný pre hrdlá fliaš s priemerom od 18,5 do 21,5 mm.
| Krajina výroby | Nemecko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Ušľachtilá oceľ |
| Priemer - vonkajší | 25 mm |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 10 g |
| výška | 93 mm |
| Farba | Strieborná farba |
| Veľkosť otvoru | PP 31,5 |
| Výrobca | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prihlásiť sa
Gastro vylievač z nehrdzavejúcej ocele a čierneho poly korku, ako aj s kovovou vzduchovou trubicou. Najlepšie sa hodí pre nápoje, ktoré musia 'dýchať'!
Vhodný pre hrdlá fliaš s priemerom od 18,5 do 21,5 mm.
| Krajina výroby | Nemecko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Ušľachtilá oceľ |
| Priemer - vonkajší | 25 mm |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 10 g |
| výška | 93 mm |
| Farba | Strieborná farba |
| Veľkosť otvoru | PP 31,5 |
| Výrobca | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prihlásiť sa
*Zľava znamená úsporu v porovnaní s jednotkovou cenou.
Dôležité: Ak sú viečka konfigurovateľné, je potrebné ich vybrať samostatne. Uistite sa, prosím, že ste ich pridali do košíka.










