Pohare a fľaše Cínová etiketa „Hruška“, štvorcová, kovová, strieborná
Číslo položky : 100003960
Cínová etiketa „Hruška“, štvorcová, kovová, strieborná
Úspešne pridané do zoznamu sledovaných
Vaša konfigurácia

Množstvo Cena za kus Úspora*
1
3,04 €
10
2,94 €
3%
20
2,87 €
5%
50
2,79 €
8%
100
2,27 €
25%
200
2,20 €
27%
500
2,14 €
29%
Nič nie je vybrané
Cena za kus: 3,04 € 3,04 €
Úspora*: %
Okamžite k dispozícii. Pripravené na odoslanie za: 1-2 dni
Kovová etiketa 'Pear' Samolepiaca, veľmi flexibilná kovová etiketa v tvare hrušky. Štítok vyzerá úplne elegantne!
| Krajina výroby | Francúzsko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Cín |
| Tvar - základňa | Štvorcový |
| hmotnosť | 3 g |
| výška | 1 mm |
| šírka | 50 mm |
| Farba | Strieborná farba |
| Výrobca | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prihlásiť sa
Neboli nájdené žiadne recenzie. Podeľte sa o svoje postrehy s ostatnými.
Kovová etiketa 'Pear' Samolepiaca, veľmi flexibilná kovová etiketa v tvare hrušky. Štítok vyzerá úplne elegantne!
| Krajina výroby | Francúzsko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Cín |
| Tvar - základňa | Štvorcový |
| hmotnosť | 3 g |
| výška | 1 mm |
| šírka | 50 mm |
| Farba | Strieborná farba |
| Výrobca | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prihlásiť sa
Neboli nájdené žiadne recenzie. Podeľte sa o svoje postrehy s ostatnými.
*Zľava znamená úsporu v porovnaní s jednotkovou cenou.
Dôležité: Ak sú viečka konfigurovateľné, je potrebné ich vybrať samostatne. Uistite sa, prosím, že ste ich pridali do košíka.





















