Pohare a fľaše 720 ml konzervová nádoba II, otvor: Twist-Off (TO 82)
Číslo položky : 100040620
720 ml konzervová nádoba II, otvor: Twist-Off (TO 82)
Úspešne pridané do zoznamu sledovaných
Vaša konfigurácia

Množstvo Cena za kus Úspora*
1
0,79 €
20
0,77 €
2%
50
0,74 €
6%
100
0,73 €
7%
250
0,59 €
25%
500
0,58 €
26%
1.000
0,55 €
30%
2.212
0,48 €
39%
Nič nie je vybrané
Cena za kus: 0,79 € 0,79 €
Úspora*: %
Okamžite k dispozícii. Pripravené na odoslanie za: 1-2 dni
Dóza na zaváranie s objemom 720 ml je vhodná pre všetky druhy konzervovaných potravín.
| Krajina výroby | Nemecko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Číre sklo |
| Objem - odporúčaný | 720 ml |
| Objem - plný až po okraj | 720 ml |
| Priemer - vonkajší | 90 mm |
| Tlač | Áno |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 280 g |
| výška | 142,1 mm |
| Farba | Číra |
| Výrobca | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prihlásiť sa
Neboli nájdené žiadne recenzie. Podeľte sa o svoje postrehy s ostatnými.
Dóza na zaváranie s objemom 720 ml je vhodná pre všetky druhy konzervovaných potravín.
| Krajina výroby | Nemecko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Číre sklo |
| Objem - odporúčaný | 720 ml |
| Objem - plný až po okraj | 720 ml |
| Priemer - vonkajší | 90 mm |
| Tlač | Áno |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 280 g |
| výška | 142,1 mm |
| Farba | Číra |
| Výrobca | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prihlásiť sa
Neboli nájdené žiadne recenzie. Podeľte sa o svoje postrehy s ostatnými.
*Zľava znamená úsporu v porovnaní s jednotkovou cenou.
Dôležité: Ak sú viečka konfigurovateľné, je potrebné ich vybrať samostatne. Uistite sa, prosím, že ste ich pridali do košíka.























