Pohare a fľaše 700 ml sklenená fľaša 'Margarethe', hrdlo: korok

Okamžite k dispozícii. Pripravené na odoslanie za: 1-2 dni
| Krajina výroby | Taliansko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Číre sklo |
| Objem - odporúčaný | 700 ml |
| Objem - plný až po okraj | 722 ml |
| Priemer - vonkajší | 78,9 mm |
| Tlač | Áno |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 500 , 513 g |
| výška | 241,5 mm |
| Farba | Číra |
| Výrobca | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prihlásiť sa
| Krajina výroby | Taliansko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Číre sklo |
| Objem - odporúčaný | 700 ml |
| Objem - plný až po okraj | 722 ml |
| Priemer - vonkajší | 78,9 mm |
| Tlač | Áno |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 500 , 513 g |
| výška | 241,5 mm |
| Farba | Číra |
| Výrobca | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prihlásiť sa

Margarethe
Designová fľaša „Margarethe“ presviedča svojím harmonicky zakriveným, mierne kužeľovitým telom a vysokokvalitným spracovaním. Vyrobená v Taliansku, spája náročný dizajn s funkčnosťou a zabezpečuje štýlovú prezentáciu vybraných destilátov. Jej starostlivo spracovaný okraj hrdla zdôrazňuje exkluzivitu fľaše a umožňuje bezpečné a estetické uzavretie. Vhodné korkové uzávery sú dostupné v našom sortimente.
*Zľava znamená úsporu v porovnaní s jednotkovou cenou.
Dôležité: Ak sú viečka konfigurovateľné, je potrebné ich vybrať samostatne. Uistite sa, prosím, že ste ich pridali do košíka.























