Estal 700 ml sklenená fľaša 'Clarior', hrdlo: korok

| Krajina výroby | EÚ |
|---|---|
| Materiál - kategória | Flint Wild Glass |
| Objem - odporúčaný | 700 ml |
| Objem - plný až po okraj | 725 ml |
| Priemer - vonkajší | 91,3 mm |
| Tlač | Nie |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 800 g |
| výška | 250 mm |
| Farba | Zelená farba |
| Výrobca | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Prihlásiť sa
| Krajina výroby | EÚ |
|---|---|
| Materiál - kategória | Flint Wild Glass |
| Objem - odporúčaný | 700 ml |
| Objem - plný až po okraj | 725 ml |
| Priemer - vonkajší | 91,3 mm |
| Tlač | Nie |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 800 g |
| výška | 250 mm |
| Farba | Zelená farba |
| Výrobca | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Prihlásiť sa

Estal Wild Glass®
Estal je priekopníkom v oblasti udržateľných sklenených obalov a ponúka 100 % recyklovateľné riešenia, ktoré odrážajú podstatu každej značky. Inovatívny prístup spoločnosti prejavuje veľký rešpekt k prírode a posúva hranice dizajnu a kvality.
Wild Glass® od Estal je prelomové, udržateľné balenie vyrobené zo 100 % recyklovaného skla (PCR - Post Consumer Recycled). Ukazuje nedokonalosti a ponúka jedinečné prírodné farby ako Wild Flint a Wild Dark pri minimálnom odpade. Ideálne pre liehoviny, vína a gurmánske produkty, Wild Glass® spája ručne vyrobenú autentickosť s modernou presnosťou a spĺňa požiadavky na ekologický dizajn.
*Zľava znamená úsporu v porovnaní s jednotkovou cenou.
Dôležité: Ak sú viečka konfigurovateľné, je potrebné ich vybrať samostatne. Uistite sa, prosím, že ste ich pridali do košíka.


















