
Okamžite k dispozícii. Pripravené na odoslanie za: 1-2 dni
| Krajina výroby | Taliansko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Číre sklo |
| Objem - odporúčaný | 500 ml |
| Objem - plný až po okraj | 515 ml |
| Priemer - vonkajší | 80,4 mm |
| Tlač | Áno |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 550 g |
| výška | 186,6 mm |
| Farba | Číra |
| Výrobca | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prihlásiť sa
1 recenzie
2. marca 2026 16:00
Sehr schöne Flasche
Die Flasche entspricht genau meinen Vorstellungen!
| Krajina výroby | Taliansko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Číre sklo |
| Objem - odporúčaný | 500 ml |
| Objem - plný až po okraj | 515 ml |
| Priemer - vonkajší | 80,4 mm |
| Tlač | Áno |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 550 g |
| výška | 186,6 mm |
| Farba | Číra |
| Výrobca | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prihlásiť sa
1 recenzie
2. marca 2026 16:00
Sehr schöne Flasche
Die Flasche entspricht genau meinen Vorstellungen!

500 ml sklenená fľaša 'Lotto' – štýlová, funkčná a všestranne použiteľná
Produktová séria „Vienna/Lotto“ od Flaschenland zahŕňa kvalitné sklenené fľaše, ktoré sa vyznačujú svojou všestrannou použiteľnosťou a odolnou konštrukciou. Hlavnou charakteristikou tejto série je kombinácia funkčného dizajnu a vysokej odolnosti voči rôznym teplotným rozsahom. 500 ml sklenená fľaša „Lotto“ s hrdlom GPI 28 patrí do rodiny okrúhlych sklenených nádob a ponúka množstvo technických výhod: je odolná voči chladu, teplu, je vhodná do mikrovlnnej rúry aj do trúby a zároveň vhodná do umývačky riadu. Tieto vlastnosti robia fľašu mimoriadne odolnou a všestranne použiteľnou. Číry sklenený materiál zabezpečuje optimálny prehľad o obsahu, zatiaľ čo štandardizované hrdlo GPI 28 umožňuje jednoduché plnenie a uzatváranie.
*Zľava znamená úsporu v porovnaní s jednotkovou cenou.
Dôležité: Ak sú viečka konfigurovateľné, je potrebné ich vybrať samostatne. Uistite sa, prosím, že ste ich pridali do košíka.























