Bormioli Rocco 1 000 ml sklenená fľaša 'Giara', modrá, hrdlo: záklopka s pántom

Okamžite k dispozícii. Pripravené na odoslanie za: 1-2 dni
| Krajina výroby | Taliansko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Číre sklo |
| Objem - odporúčaný | 1000 ml |
| Tlač | Nie |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 603 , 620 g |
| výška | 310 , 323 mm |
| Farba | Modrá farba |
| Výrobca | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Prihlásiť sa
| Krajina výroby | Taliansko |
|---|---|
| Materiál - kategória | Číre sklo |
| Objem - odporúčaný | 1000 ml |
| Tlač | Nie |
| Tvar - základňa | Okrúhly |
| hmotnosť | 603 , 620 g |
| výška | 310 , 323 mm |
| Farba | Modrá farba |
| Výrobca | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Prihlásiť sa

Giara
Rada „Giara“ presvedčí svojím jednoduchým, guľatým dizajnom a spája klasickú estetiku s praktickou funkčnosťou. Vyrobená renomovaným talianskym výrobcom skla Bormioli Rocco, predstavuje najvyššiu kvalitu a starostlivé spracovanie. K dispozícii je v sklenených farbách číra a modrá a v objemoch od 500 do 1000 ml, čo ponúka štýlové a všestranné balenie.
Vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu je rada „Giara“ ideálna na plnenie džúsov, vína a iných vzácnych náplní. Spoľahlivo uchováva arómy a vďaka svojmu patentnému uzáveru umožňuje jednoduchú manipuláciu. Či už na každodenné použitie, v luxusnej gastronómii alebo ako dekoratívna fľaša na domáce špeciality – „Giara“ spája funkčnosť s nadčasovou eleganciou a je perfektnou voľbou pre náročných gurmánov.
*Zľava znamená úsporu v porovnaní s jednotkovou cenou.
Dôležité: Ak sú viečka konfigurovateľné, je potrebné ich vybrať samostatne. Uistite sa, prosím, že ste ich pridali do košíka.























